Τμήμα Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών
Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης

  • ΝΕΟΣ ΙΣΤΟΧΩΡΟΣ ΤΑΤΜ

    www.topo.auth.gr 

    Επισκεφτείτε το νέο ιστοχώρο ΤΑΤΜ για όλα τα ΝΕΑ και τις πληροφορίες του ΤΑΤΜ.

    Η συγκεκριμένη τοποθεσία δεν ενημέρωνεται από  01.10.2016.

     

     
  • Εισακτέοι ΠΜΣ ΤΑΤΜ

    Περισσότερα...  

  • Εγγραφές επιτυχόντων Μουσουλμανικής μειονότητας Θράκης

    Περισσότερα...

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΩΝ YΠOΨHΦIΩN ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΩΝ YΠOΨHΦIΩN ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ  

 

ΓEΩΠΛHPOΦOPIKH

 

Α. TOΠOΓPAΦIKEΣ EΦAPMOΓEΣ YΨHΛHΣ AKPIBEIAΣ (11 υποψήφιοι)    

Πέμπτη 15 Σεπτεμβρίου 2016 και ώρα 10.00 π.μ., στην αίθουσα A’ του 1ου υπογείου του κτιρίου του Τμήματος οι παρακάτω:

 

ONOMATEΠΩNYMO

TMHMA ΠPOEΛΕΥΣΗΣ                                    

Κολκός Γεώργιος

Τμ. Δασολογίας & Φυσ. Περιβάλλοντος, ΑΠΘ

Χλέμπου Ευφροσύνη

ΤΜΧΠΠΑ, Παν/μιο Θεσσαλίας

Άιντ Φίλιππος

ΤΑΤΜ, ΑΠΘ

Ερμίδης Νικόλαος

Γεωπληροφορικής & Τοπογραφίας, ΤΕΙ Σερρών

Τρίγκα Δήμητρα

ΤΑΤΜ, ΑΠΘ

Ανθουλάκης Παναγιώτης

Γεωπληροφορικής & Τοπογραφίας, ΤΕΙ Σερρών

Χατζή Μαρία

Τμ. Δασολογίας & Φυσ. Περιβάλλοντος, ΑΠΘ

Κουβάρα Έλενα

Τμ. Δασολογίας & Φυσ. Περιβάλλοντος, ΑΠΘ

Μαρωνίδου Ιφιγένεια

Τμήμα Πολ. Μηχ. ΤΕ & Μηχ. Τοπογραφίας και Γεωπληροφορικής, ΤΕΙ Κεντρικής Μακεδονίας

Μαντζανίδης Παναγιώτης

ΤΑΤΜ, ΑΠΘ

Παύλου Ειρήνη

Τμ. Γεωγραφίας, Παν/μιο Αιγαίου

 

 


B. ΣYΓXPONEΣ ΓEΩΔAITIKEΣ EΦAPMOΓEΣ (6 υποψήφιοι)

 

Τετάρτη 14 Σεπτεμβρίου 2016 και ώρα 9.00 π.μ., στην αίθουσα Α΄ του 1ου υπογείου του κτιρίου του Τμήματος οι παρακάτω:

 

ONOMATEΠΩNYMO

TMHMA ΠPOEΛΕΥΣΗΣ                                    

Κολκός Γεώργιος

Τμ. Δασολογίας & Φυσ. Περιβάλλοντος, ΑΠΘ

Λάζιος Θωμάς

Γεωπληροφορικής & Τοπογραφίας, ΤΕΙ Σερρών

Παπαδοπούλου Ερμιόνη-Ειρήνη

Τμ. Γεωγραφίας, Παν/μιο Αιγαίου

Ρεπάκη Μαγδαληνή

Τμ. Γεωγραφίας, Παν/μιο Αιγαίου

Παύλου Ειρήνη

Τμ. Γεωγραφίας, Παν/μιο Αιγαίου

Γρηγορακάκης Παναγιώτης

School of Engineering and Information Technology, University of Sussex

 

 


 

Γ. YΔATIKOI ΠOPOI (9 υποψήφιοι)

 

Τετάρτη 14 Σεπτεμβρίου 2016 και ώρα 9.00 π.μ., στην αίθουσα του 2ου υπογείου του κτιρίου του Τμήματος οι παρακάτω:

 

ONOMATEΠΩNYMO

TMHMA ΠPOEΛΕΥΣΗΣ                                    

Παπουτσόγλου Ιορδάνης

Τμ. Γεωλογίας, ΑΠΘ

Ζέρβα Δήμητρα

Τμ. Γεωλογίας, ΑΠΘ

Ζώης Γεώργιος

ΤΑΤΜ, ΑΠΘ

Νίκου Μελπομένη

ΤΑΤΜ, ΑΠΘ

Ανδρόνης Κυριάκος

ΤΑΤΜ, ΑΠΘ

Μπιντούδη Ελένη

Τμ. Βιολογίας, ΑΠΘ

Τσαούσης Θεόδωρος

ΤΑΤΜ, ΑΠΘ

Κύρκου Μαργαρίτα

ΤΑΤΜ, ΑΠΘ

Ζάμπογλου Φαίδων

ΤΑΤΜ, ΑΠΘ


ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΕΘΟΔΟΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ, ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ   ΧΩΡΟΥ

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (19 υποψήφιοι)

Παρασκευή 16 Σεπτεμβρίου 2016 και ώρα 9.00 π.μ., στην αίθουσα του 2ου υπογείου του κτιρίου του Τμήματος οι παρακάτω:

ONOMATEΠΩNYMO

TMHMA ΠPOEΛΕΥΣΗΣ                                    

Κολκός Γεώργιος

Τμ. Δασολογίας & Φυσ. Περιβάλλοντος, ΑΠΘ

Χλέμπου Ευφροσύνη

ΤΜΧΠΠΑ, Παν/μιο Θεσσαλίας

Ζήκος Χρήστος

ΤΑΤΜ, ΑΠΘ

Ανδρόνης Κυριάκος

ΤΑΤΜ, ΑΠΘ

Παπαχρυσού Παναγιώτα

Μηχ. Χωροταξίας & Ανάπτυξης, ΑΠΘ

Ξανθού Δέσποινα

ΤΜΧΠΠΑ, Παν/μιο Θεσσαλίας

Τρίγκα Δήμητρα

ΤΑΤΜ, ΑΠΘ

Τσαούσης Θεόδωρος

ΤΑΤΜ, ΑΠΘ

Παπαδοπούλου Ερμιόνη-Ειρήνη

Τμ. Γεωγραφίας, Παν/μιο Αιγαίου

Χατζή Μαρία

Τμ. Δασολογίας & Φυσ. Περιβάλλοντος, ΑΠΘ

Κωνσταντέλος Χρήστος

ΤΑΤΜ, ΑΠΘ

Εμμανουήλ Δημοσθένης

Τμήμα Τοπογραφίας, ΤΕΙ Αθηνών

Καπουσίζης Γεώργιος

Τμήμα Πολ. Μηχ. ΤΕ & Μηχ. Τοπογραφίας και Γεωπληροφορικής, ΤΕΙ Κεντρικής Μακεδονίας

Μαρωνίδου Ιφιγένεια

Τμήμα Πολ. Μηχ. ΤΕ & Μηχ. Τοπογραφίας και Γεωπληροφορικής, ΤΕΙ Κεντρικής Μακεδονίας

Μαντζανίδης Παναγιώτης

ΤΑΤΜ, ΑΠΘ

Σίμου Ειρήνη

Τμ. Γεωγραφίας, Παν/μιο Αιγαίου

Μύρων Γεώργιος

ΤΑΤΜ, ΑΠΘ

Τζήμος Αλέξανδρος Θεόδωρος

Τμ. Γεωγραφίας, Παν/μιο Αιγαίου

Πέρρα Μαρία-Βασιλική

ΤΜΧΠΠΑ, Παν/μιο Θεσσαλίας